Raktáros - Herceghalom - Dr. Lenkei Állás

Raktáros – Herceghalom

A Dr. Lenkei Egészségkultúra

herceghalmi vitamin raktárába

Raktáros

munkatársat keres

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.

Szaküzleteinkben speciális tanácsadást és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.

Minket a kiváló eredmények érdekelnek, ezekért dolgozunk, ezekre vagyunk igazán büszkék.

A Dr. Lenkei Egészségkultúra minden munkatársa – legyen akár bolti tanácsadó, irodai dolgozó vagy raktáros – ezeknek a szép eredményeknek az elérésén dolgozik.

click the edit button to change this text.

Főbb feladatok:

  • Hibátlanul összekészíti és becsomagolja a Szaküzletek, Partnerek megrendeléseit, és átadja a futárszolgálatnak (komissiózás).

  • A beérkező árukat átveszi, leszámolja és a helyére teszi.

  • Biztosítja a raktár gördülékeny működését, a raktári rendet és tisztaságot.

  • Részt vesz a raktári készlet leltározásában.

Akit mi keresünk:

  • Elsősorban Herceghalom környéki lakos.
  • Képes önállóan és hibátlanul komissiózni.

  • Szereti a rutinszerű, stabil munkát.

  • Szeret csapattagként is dolgozni, aki észreveszi a raktár mely területén és kinek van szüksége segítségre.
  • Hajlandó keményen dolgozni, felelősséget vállal a raktár hibátlan és zökkenőmentes működéséért.
  • Képesnek kell lennie felmutatni, hogy keményen és energikusan dolgozott az ezt megelőző munkái során  vagy eddigi életében.
  • Büszke arra, ha hibátlanul dolgozik, és egyetért azzal, hogy jutalmazása a hibátlan munkavégzéstől függ.
  • Feltétel az érvényes B kategóriás jogosítvány (szükség esetén tud áruszállító kisteherautót vezetni).
  • Előny a targonca jogosítvány.
  • Vállalja, hogy egy szigorú, több lépcsős kiválasztási folyamatban vegyen részt, melynek része  referenciaellenőrzés, illetve a korábban elért eredmények bemutatása. Ebben a kiválasztási folyamatban  valóban csak a legrátermettebbek nyerhetnek felvételt.

Amit mi kínálunk,
amiben mások vagyunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál.

  • Egy műszakos munkarend, napi 8 órás munkaidővel.

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony.
  • Családias légkör, támogató csapat, ahol a csapat tagjai igényesek egymás munkájával kapcsolatban, ugyanakkor cserébe az átlagot meghaladó emberi megbecsültséget, elismerést adnak!
  • Folyamatos képzések, ahol a megtanult dolgokat a munkatársak a munkájukon kívül az életük más területén is alkalmazni tudnak.
  • Teljesítmény alapján előléptetési lehetőség.

Amennyiben az Ön számára ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lenne, és amennyiben szeretne megfelelni az Önnel szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezését.

Érdekelhet még…