Rendszergazda - Dr. Lenkei Állás

Rendszergazda

A Dr. Lenkei Egészségkultúra

munkatársat keres

click the edit button to change this text.

KÜLDETÉSÜNK

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységet végez. Speciális tanácsadásunk és saját fejlesztésű vitaminkészítményeink segítségével magasabb szintre emeljük a hozzánk fordulók életminőségét. A kiváló eredményekért dolgozunk, amikre igazán büszkék vagyunk.

ELKÖTELEZETT MUNKATÁRS

Olyan kollégát keresünk, aki munkájával hozzájárul további sikereink eléréséhez. Ezért új rendszergazda munkatársunk – munkaköre betöltését megelőzően – többnapos intenzív képzésben részesül, hogy megismerhesse a Dr. Lenkei Egészségkultúra működésének alapjait.

Főbb feladatok:

  • Karbantartja a Dr. Lenkei Egészségkultúra cégeinek szervereit, webszerverét, RDS klienseit, teljes informatikai rendszerét.
  • Részt vesz a Dr. Lenkei Egészségkultúra ügyviteli rendszer váltásában, és az új rendszer szakértőjévé válik.
  • Kapcsolatot tart a telekommunikációs szolgáltatókkal.
  • Képes elvégezni, vagy más programozókkal elvégeztetni szoftver fejlesztéseket (pl. HTML programok írása, adatbázisok kialakítása).
  • Vállalja, hogy a Dr. Lenkei Egészségkultúra informatikai rendszerében esetlegesen felmerülő hibákat, problémákat, azonnal megoldja, akár este, vagy hétvégén is.

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • A Windows és Mac rendszereket egyaránt ismeri.
  • Precíz, rendszerezett, minőség orientált.
  • Tapasztalt az RDS rendszerek kezelésében, amit demonstrálni is tud.
  • Motivált az informatika területén a fejlődésre, tanulásra, a tanultakat a mindennapjaiban alkalmazni is képes.
  • Nagyfokú önálló munkavégzésre képes, képes volt korábban és a jelenben is nagyobb feladatokat is sikeresen befejezni.
  • A munkáját becsületesen, ha kell, rugalmasan végzi. Szükség esetén nem okoz gondot neki az esti, akár hétvégi munkavégzés sem.
  • Fontosnak tartja saját személyes fejlődését, szeret olvasni, szeret új dolgokat megtanulni.
  • Képes a megtanult standard módszereket folyamatosan, változtatás nélkül alkalmazni.
  • Szereti, ha az átlagot jóval meghaladó elvárásokat támasztanak vele szemben, és cserébe az átlagot jóval meghaladó emberi megbecsültségben, elismerésben részesül!

Mit kínálunk Neked?

  • 100% bejelentett munkaviszony.
  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Eredmény orientált csapat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Amennyiben úgy gondolod sikeres lennél ebben a munkakörben, és ha szeretnél megfelelni a Veled szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet!

Ez egy nem mindennapi lehetőség, élj vele, amíg nem késő! Jelentkezz most az űrlap kitöltésével!