Raktáros - Herceghalom - Dr. Lenkei Állás

Raktáros – Herceghalom

A Dr. Lenkei Egészségkultúra

Herceghalmi raktárába

Raktáros

munkatársat keres
  • Marton Imre vagyok a Dr. Lenkei Egészségkultúra logisztikai vezetője. Munkatársaimmal minden nap azon dolgozunk, hogy a pontosan, határidőre összeállított megrendelésekkel és a gördülékeny logisztikai folyamatainkkal aktívan hozzájáruljunk ahhoz, hogy a vásárlóink megtapasztalhassák a határozott, jól észrevehető életminőség-javulás élményét. Csatlakozz hozzánk, ha egy összetartó, jó kedélyű csapat hasznos tagja szeretnél lenni!

    Marton ImreA Dr. Lenkei Egészségkultúra logisztikai vezetője

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.

Speciális tanácsadást és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.

Minket a kiváló eredmények érdekelnek, ezekért dolgozunk, ezekre vagyunk igazán büszkék.

A szerződtetett raktáros munkatárs – még mielőtt felvenné a munkaköre feladatait – alapos képzésben részesül, amelynek során megismeri a Dr. Lenkei Egészségkultúra működésének alapjait.

click the edit button to change this text.

Főbb feladatok:

  • Biztosítja a partnerek hibátlan és megfelelő időben történő kiszolgálását.
  • Összekészíti a partnerek megrendeléseit, kiszámlázza és átadja a futárszolgálatnak.
  • A beérkező árukat bevételezi és betárolja.
  • Gondoskodik arról, hogy a raktári munka adminisztrációja hibátlan legyen.
  • Biztosítja a raktár gördülékeny működését és a raktári rendet.

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Herceghalom környéki lakos.
  • Önálló munkavégzésre képes személy, aki szeret csapattagként is dolgozni.
  • Hajlandó felelősséget vállalni a raktár hibátlan és zökkenőmentes működéséért.
  • Büszke arra, ha hibátlanul dolgozik, és egyetért azzal, hogy jutalmazása a hibátlan munkavégzéstől függ.
  • Képes lelkesen, kitartóan, nagyon megbízhatóan, és keményen dolgozni saját maga is, illetve képes másokat is erre sarkallni.
  • Fontosnak tartja saját személyes fejlődését, szeret olvasni, szeret új dolgokat megtanulni.
  • Előny, de nem feltétel az érvényes B kategóriás jogosítvány.

Amit mi kínálunk,
amiben mások vagyunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Egy műszakos munkarend.
  • Napi 8 órás bejelentés.
  • Térítésmentes havi vitamincsomag biztosítása.
  • Utazási támogatás – jogszabály szerint.
  • Barátságos, családias légkör, ahol nincs fluktuáció.
  • Folyamatos képzések, ahol a megtanult dolgokat a munkatársak a munkájukon kívül az életük más területén is alkalmazni tudnak.

Amennyiben számodra ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lennél, és amennyiben szeretnél megfelelni a Veled szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet.

Ez egy nem mindennapi lehetőség, élj vele, amíg nem késő! Jelentkezz most!

Érdekelhet még…