A Partnerek sikeréért felelős menedzser - Dr. Lenkei Állás

A Partnerek sikeréért felelős menedzser

A Dr. Lenkei Egészségkultúra

A Partnerek sikeréért
felelős menedzser

munkatársat keres
  • Kopasz Orsolya vagyok a Dr. Lenkei Egészségkultúra Partnerhálózat vezetője. Célom, hogy a Partnerhálózatunk segítségével minél több ember megtapasztalja azt az életminőség javulást, amihez véleményem szerint mindenkinek joga van. Csatlakozz hozzánk, hogyha szeretnél egy sikerre éhes, nagy csapattal dolgozni, ha fontos számodra, hogy új ismeretekre tegyél szert és szívesen segítenél másokon/másoknak.

    Kopasz OrsolyaA Dr. Lenkei Egészségkultúra Partnerhálózat vezetője

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.

Speciális tanácsadást, létfontosságú ismeretek átadását és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.

Minket a kiváló eredmények érdekelnek, ezekért dolgozunk, ezekre vagyunk igazán büszkék.

Milyen formában működik a Dr. Lenkei Egészségkultúra rendszere?

  1. Professzionális szolgáltatást, azaz standard tanácsadást nyújtó Dr. Lenkei Egészségkultúra Szaküzletek, amelyek kizárólag Dr. Lenkei Egészségkultúra termékeket forgalmaznak.
    a. 7 Szaküzlet a Központ közvetlen irányítása alatt
    b. 7 szerződött Szaküzlet
  2. Egészségkultúra építő Partnerek, akik magas szintű szolgáltatást, tanácsadást nyújtanak.
  3. Termékforgalmazók, akik elsősorban a Dr. Lenkei-termékek korrekt forgalmazásáért vállalnak felelősséget.

Magyarországon hozzávetőleg
100 értékesítési ponton vagyunk jelen.

click the edit button to change this text.

A Partnerek sikeréért felelős menedzser munkatárs fő feladatai:

  • Kapcsolatot tart a Termékforgalmazókkal, és kontrollálja őket.
  • Biztosítja, hogy a Termékforgalmazóknál érvényesüljenek a Dr. Lenkei Egészségkultúra standardjai, azaz eléri, hogy minden Termékforgalmazó a saját szintje számára előírt elvárások szerint működjön.
  • Elősegíti a karrierre alkalmas partnerek fejlődését, eléri, hogy a jobb képességű Termékforgalmazók Egészségkultúra építő Partnerekké, majd professzionális Szaküzletté fejlődjenek.
  • Mindezek eredményeképpen eléri, hogy egyre sikeresebb, szakmailag és gazdaságilag is prosperáló partnereink legyenek.

Akit mi keresünk:

  • Olyan igényes gondolkodású ember, aki hisz abban, hogy az emberi életnek sokkal jobbnak kell lennie, hiszi, hogy ez valóra is váltható, és hajlandó tenni is ezért.
  • Szívesen foglalkozik emberekkel. Nagyon erős benne a segíteni akarás. Képes kitartással, kedvességgel, türelmes hozzáállással, de kellő határozottsággal kezelni a partnereinket, hogy sikeres partnerkapcsolat alakulhasson ki.
  • Képes lelkesen, kitartóan, nagyon megbízhatóan és keményen dolgozni.
  • Képes a megtanult standard módszereket kreatívan, személyre szabott módon alkalmazni, anélkül hogy eltérne az előírt alapvető iránytól.
  • Fontosnak tartja saját személyes fejlődését, szeret olvasni, szeret új dolgokat megtanulni.
  • Olyan határozott személyiség, aki képes más emberek irányítására.
  • Olyan valaki, aki képes a magas minőségi elvárások betartatására, nem köt kényelmes megoldásként elvtelen alkut az előírt standardok rovására.
  • Rendszerető. Eredményorientált . A szeme előtt mindig az elérendő eredmény (sikeres partner) képe lebeg.
  • Szeret és tud jó csapattagként dolgozni.
  • Szereti, ha az átlagot jóval meghaladó elvárásokat támasztanak vele szemben, és cserébe az átlagot jóval meghaladó emberi megbecsültségben, elismerésben részesül!
  • Érvényes jogosítvánnyal rendelkezik, gyakorlott vezető, aki megfelelő rutinra tett szert.
  • Képes felelősséget vállalni azért, hogy a Dr. Lenkei Egészségkultúra küldetését szem előtt tartva végezze a Partnerek sikeréért felelős menedzser munkatárs feladatait.

Röviden összefoglalva: olyan ember, aki alkalmas is, és méltó is arra, hogy a Dr. Lenkei Egészségkultúrában betöltsön egy ilyen fontos pozíciót.

Amit mi kínálunk,
amiben mások vagyunk:

  • Munkatársaink színvonalas munkakörnyezetben, nagyon jó csapat tagjaként dolgozhatnak. Olyan munkahelyen, ahol nincs áskálódás, furkálódás. Ahol egymás tisztelete és segítése a minimális alapkövetelmény.
  • Nálunk nincs szubjektív megítélés, munkatársainkat kizárólag kézzel fogható tények, az elvégzett munkájuk, az elért teljesítményük alapján ítéljük meg.
  • Mi tiszteljük és megbecsüljük a jó teljesítményt.
  • Munkatársaink magas szintű emberi és anyagi elismertségben részesülnek.
  • Fix fizetés, amelyhez a teljesítménytől függően további, figyelemre méltó összegű jutalom is hozzáadódhat.
  • A Partnerekkel való személyes kapcsolattartáshoz céges autót, telefont és laptopot biztosítunk.
  • Ezen felül havi vitamincsomagot biztosítunk a munkatársaknak.

A Partnerek sikeréért felelős menedzser jelölt – még mielőtt a Termékforgalmazókkal találkozhatna – alapos képzésben részesül, majd gyakornokságot is végez, hogy kellő hozzáértéssel és magabiztossággal láthasson neki munkája végzésének

Amennyiben az Ön számára ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lenne, és amennyiben szeretne megfelelni az Önnel szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezését.

Ez egy nem mindennapi lehetőség, élj vele, amíg nem késő! Jelentkezz most!

Érdekelhet még…