Beszerző - Dr. Lenkei Állás

Beszerző

A Dr. Lenkei Egészségkultúra

Beszerző

munkatársat keres

A Dr. Lenkei Egészségkultúra egyedülálló tevékenységgel foglalkozik.

Speciális tanácsadást, létfontosságú ismeretek átadását, és különleges, saját fejlesztésű vitaminkészítményeket használunk arra, hogy sokkal magasabb szintre emeljük a hozzánk forduló érdeklődők életminőségét.

A szerződtetett Ügyintéző Adminisztrátor munkatárs – még mielőtt felvenné a munkaköre feladatait – alapos képzésben részesül, amelynek során megismeri a Dr. Lenkei Egészségkultúra működésének alapjait.

click the edit button to change this text.

A Beszerző munkatárs
fő feladatai

  • Árurendelés operatív lebonyolítása és adminisztrációja a Beszerzési vezetőnk irányítása és felügyelete alatt.
  • Kapcsolattartóként történő részvétel a termékfejlesztésekben.
  • Új gyártóhelyek felkutatása, a gyártás elindítása.
  • Gyártói és szállítmányozói kapcsolattartás, vámügyintézés.
  • Bejövő szállítmányok kezelése.
  • Kapcsolattartás a Dr. Lenkei Egészségkultúra raktárával.
  • Társosztályokkal történő egyeztetés (marketing, pénzügy).
  • Készletek folyamatos figyelése.
  • Kimutatások, statisztikák elkészítése.

Akit mi keresünk:

  • A beszerzési, szállítmányozási munka területén minimum 1 éves tapasztalattal rendelkezik, amit demonstrálni is tud.
  • A gyártói kapcsolattartás angol nyelven történik, ezért fontos, hogy szóban és írásban is kimagasló szinten tudjon angolul kommunikálni.
  • Fontos, hogy ismerje és tudja is használni az MS Office-t.
  • Képes kitartóan, nagyon megbízhatóan, ráadásul meglehetős önállósággal és szorgalommal végezni a munkáját.
  • Képes a megtanult standard módszereket alkalmazni a munkájában, anélkül, hogy eltérne az előírt alapvető iránytól
  • Szereti a stabilitást.
  • Eredmény orientált. Nem csak tevékenykedik. A szeme előtt mindig az elérendő eredmény képe lebeg.
  • Fontosnak tartja saját személyes fejlődését, szeret olvasni, szeret új dolgokat megtanulni.

Amennyiben az Ön számára ez olyan munkakörnek tűnik, amelyben sikeres lenne, és amennyiben szeretne megfelelni az Önnel szemben támasztott magas elvárásoknak, várjuk jelentkezését.

Ez egy nem mindennapi lehetőség, éljen vele, amíg nem késő! Jelentkezzen most!

Érdekelhet még…